Firma CenteR zaprasza do zakupu akumulatorów najwyższej jakości. W ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę akumulatorów do wszystkich pojazdów jakimi można dysponować tj. mamy akumulatory do samochodów Osobowych, Ciężarowych, Ciągników, Melexów, Łodzi, Motocykli, Skuterów wodnych, Quadów, Ślizgaczy, Motolotni, Maszyn specjalistycznych oraz akumulatory Przemysłowe.

Posiadając duże doświadczenie odnośnie jakości sprzedawanych akumulatorów jak i odpowiedniego ich wykorzystania doradzimy jak najlepiej dobrać właściwy produkt, wykorzystać jego wszystkie zalety i przedłużyć jego żywotność co zmniejszy koszta waszej firmy i przełoży się na podniesienie zysków.

Klientów, którzy nie znajdą w naszej ofercie akumulatorów odpowiadających waszym potrzebą informujemy - ZADZWOŃ DO NAS A MY POSTARAMY SIĘ DOSTOSOWAĆ SIĘ DO TWOICH POTRZEB.

Posiadamy w ofercie także prostowniki do wszystkich akumulatorów oraz urządzenia rozruchowe do każdego pojazdu jakim można dysponować. Nasze produkty posiadają gwarancje. Wystawiamy faktury.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-meilowy odpowiemy w jak najkrótszym czasie na każde pytania. W przypadku większych zamówień istnieje możliwość negocjacji co do ceny oraz transportu akumulatorów w miejsce wskazane przez klienta.